rolovací odsuvná výklopná sekční nesené pojezdové křídlové
DOPRODEJ
Petr Renza
569 63 Lubná 69

Vzorková prodejna:
572 01 Květná 25

Tel./fax: 461 745 173

E-mail: renza@repe.cz
http://www.repe.cz
design © 2012 • regrafika

PRŮMYSLOVÁ VRATA TRIDO

Hospodárným řešením v průmyslové výstavbě jsou ocelová, tepelně izolovaná, lamelová sekční vrata. Vratové sekce jsou vyrobeny z dvoustěnných sendvičových panelů vyplněných polyuretanovou pěnou. Tloušťka sekce je 40mm. Žárově zinkovaný vnitřní i vnější plech je lakován vysoce odolnou polyesterovou barvou ve standardním odstínu RAL 9002.Vnější i vnitřní povrch je STUCCO, účinně zvyšující odolnost proti mechanickému poškození.

Sekce je dále pohledově členěná podélnými drážkami, které vytvářejí dojem lamely.

Bezpečnost, spolehlivost a dlouhá životnost jsou určující pro konstrukci průmyslových vrat.

Veškeré vratové komponenty jsou vhodné pro vysoké provozní zatížení. Torzní pružiny zajišťují optimální vyrovnání hmotnosti vratového křídla, díky němuž se vrata pohybují lehce v celém průběhu otevírání i zavírání. Vzhledem k zakázkové výrobě je možné použití nejvhodnějšího kování přizpůsobené stávající stavební situaci.

Samozřejmostí je nepřeberné množství doplňků k vratům, jako je prosklení, vložené dveře, bezpečnostní prvky a v neposlední řadě barevnost.

Ovládání průmyslových vrat je možné „ručně“ pomocí řetízkové převodovky nebo bočním průmyslovým pohonem, který je důležitý hlavně na místech, kde je velká frekvence otevírání.

Jako další možnost průmyslových vrat dodává firma TRIDO skládací a hangárová vrata.

V případě zájmu o tyto systémy nás kontaktujte, neboť příprava, možnosti i provedení jsou u těchto vrat vždy specifické.

PRŮMYSLOVÁ VRATA HÖRMANN

Během čtyř desetiletí propracoval Hörmann obor průmyslových vrat do jedinečného programu a stanovil tak měřítka pro budoucnost.

Průmyslová vrata Hörmann se vyrábí v několika základních provedeních:

  • STE – ocelová jednostěnná vrata pro každodenní náročný provoz, cenově nejvýhodnější řešení pro použití v nevytápěných halách.
  • SPU 40 - ocelová vrata dvoustěnná, tepelně izolovaná 42mm, ideální pro vytápěné haly, skutečně určená pro nejnáročnější provoz.
  • DPU 80mm - ocelová vrata dvoustěnná se zateplením 80mm polyuretanu, určeno pro provozy, kde je vyžadován vysoký tepelný odpor křídla, mrazicí boxy a podobně.
  • APU 40 - ocelová vrata s kombinací ocel /hliník, jedná se o plná nebo prosklená vrata kombinace plného soklu a prosklených hliníkových rámů s tepelně izolačním sklem.
  • TAP 40 - ocelová vrata v kombinaci ocel/hliník, podobné jako APU 40, ale tato vrata vykazují lepší tepelný odpor.
  • ALR 40 - elegantní vrata s hliníku, jedná se o vrata s hliníkových profilů, které tvoří čtvercová pole, do kterých se vloží buď hliníková výplň s polyuretanem nebo jenom izolační sklo.
  • ALS 40 - hliníková vrata pro maximální průhled. Rámová konstrukce z hliníku bez svislých příček (do šířky 3300mm).
  • TAR 40 - hliníková tepelně izolovaná vrata pro nejvyšší nároky.

Všechna tato vrata splňují ty nejnáročnější podmínky pro obtížný provoz. Vyznačují se vysokou spolehlivostí a bezhlučným provozem.

Co se týká barevného provedení, v nabídce je 14 zvýhodněných barevných odstínů a mnoho dalších doplňků (prosklení, kliky, bezpečnostní prvky atd.).

Největší rozdíl oproti konkurenci je při vložení dveřích do vrat, kdy Hörmann skutečně jako jediný nabízí tyto dveře s nízkým prahem, což dává takovýmto vratům zcela jiný rozměr. Také možnost volby kování dle skutečných požadavků je zcela vyčerpávající.

Ve spojení s pohonem Hörmann dojde ke k opravdu dokonalému spojení.